facebook

O Nas

Zawadzka Mikropigmentacja - Klinika Mikropigmentacji Skóry Głowy - to miejsce, które powstało z pasji i chęci pomagania ludziom. Fundamentem jest firma Zawadzka Zdrowy Styl Życia, która od wielu lat znana jest na rynku jako profesjonalne miejsce dbające zarówno o ciało, jak i o duszę. Od 2006 roku dbamy o zdrowie, samopoczucie i wygląd naszych klientów, łącząc zainteresowania z zakresu dietetyki i kosmetologii. Interdyscyplinarny zespół doskonale wyszkolonych linergistów, świadczy usługi na najwyższym, światowym poziomie, z wykorzystaniem doskonałej jakości sprzętu i sprawdzonych metod.

Zawadzka Mikropigmentacja Medyczna - nasz zespół

Zdając sobie sprawę z powagi problemu utraty włosów, oferujemy Państwu bezpieczne i skuteczne rozwiązanie, które nie wymaga ingerencji chirurgicznej, a jego efekty są naturalne i co najważniejsze natychmiastowe! Z uwagą śledzimy światowe trendy, poszerzamy warsztat i ofertę, tak aby była ona w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Naszą misją jest niesienie pomocy wszystkim, którzy borykają się z problemami wypadania włosów, niezależnie od ich przyczyn. Mikropigmentacja to nowatorski zabieg pozwalający, w stosunkowo szybkim czasie, odzyskać pewność siebie i poprawić zarówno swój wygląd jak i samopoczucie. Klinika Zawadzka Mikropigmentacja to miejsce stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach ceniących wysokiej jakości usługi, którzy pragną zrobić coś dla siebie i idą z duchem czasu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i umówienie się na indywidualną konsultację, na której przybliżymy ideę zabiegu. Istnieje również możliwość zobaczenia efektów mikropigmentacji na żywym modelu. Kontakt.

Zawadzka Mikropigmentacja Medyczna - nasz zespół