facebook

Mikropigmentacja skóry głowy

MIKROPIGMENTACJA

MIKROPIGMENTACJA to bezpieczny zabieg podczas którego wprowadzamy pigment, za pomocą cieniuteńkiej, jednorazowej, sterylnej igiełki do akupunktury, w wierzchnie warstwy naskórka i umożliwia to nam doskonałe zakamuflowanie szerokiej gamy problemów związanych z łysieniem. Możemy również uzyskać naturalny efekt zacienienia skóry głowy, co optycznie zagęszcza nam naturalne włosy.

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy został opracowany zarówno jako procedura kosmetyczna dla mężczyzn i kobiet cierpiących na wszelkiego rodzaju problemy związane z łysieniem, jak i procedura medyczna pomagająca ukryć różnego rodzaju blizny i przebarwienia. To doskonała alternatywa dla drogich i nie zawsze skutecznych przeszczepów, czy leczenia dermatologicznego.

W rezultacie, przy użyciu lasera, możliwe jest nie tylko łatwe korygowanie, ale również całkowite usunięcie efektów zabiegu bez pozostawienia na skórze blizn czy śladów interwencji.

Optycznie zagęszczone włosy, czy zatuszowane zakola, wizualnie odmładzają, pozwalają odzyskać pewność siebie, przywracają energię i witalność.

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy składa się zazwyczaj z trzech sesji, podczas których, w zależności od indywidualnych potrzeb, rekonstruowana jest linia włosów, wypełniane są obszary łysiejące lub zagęszczane obszary o przerzedzonym owłosieniu, kamuflowane są wszelkie przebarwienia czy blizny. Efekt końcowy jest spektakularny i w 100% naturalny.