facebook

Metody wykonania mikropigmentacji skóry głowy

 
 
Ten niechirurgiczny, bezpieczny i prawie bezbolesny zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz dedykowanych specjalnie do mikropigmentacji skóry głowy barwników biodegradowalnych – różniących się konsystencją i składem od farb do tradycyjnych tatuaży czy pigmentów do makijażu permanentnego.

Pigment wprowadzany jest w wierzchnie warstwy naskórka metodą jednoigłową, za pomocą cieniutkiej, jednorazowej igiełki do akupunktury co pozwala nam na precyzyjne pokryciu miejsc pozbawionych włosów tysiącami małych kropeczek imitujących cebulki włosowe. W rezultacie, umożliwia nam to:

  • zakamuflowanie szerokiej gamy problemów związanych z łysieniem poprzez stworzenie perfekcyjnej imitacji krótko ściętych włosów;
  • optyczne zagęszczenie naturalnych włosów poprzez stworzenie efektu „zacienienia” skóry głowy;

Ponieważ kolor i intensywność pigmentu dobierane są indywidualnie dla każdego przypadku, efekt końcowy jest niezwykle naturalny i realistyczny. Nie sposób jest rozpoznać, gdzie kończy się, a gdzie zaczyna się naturalna linia włosów!

Nasza doskonale wyszkolona kadra świadczy usługi na najwyższym, światowym poziomie. Używamy najwyższej jakości materiałów i sprzętu. Dzięki temu gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług i bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonywane zabiegi, ponieważ satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem!